logo

Glamour & Akt workshop v industriálním prostředí

18. července 2020, 14 - 18:00 hodin, Lázně Toušeň

Láká vás spojení čtyř krásných a smyslných modelek v kombinaci s industriálním prostředím, kovovým schodištěm, starými okny, starou dřevěnou podlahou? Netroufáte si sami zvládnout nasvícení scény, foťáku, pózování modelky? Nemáte zbytečných víc než pět tisíc korun na pronájem tak krásné lokace, honorář pro modelky, vizážisky, pronájem světelné techniky? Ano, tady ušetříte 20 tisíc korun a ještě vytvoříte o třídu lepší fotky pod odborným vedením. Přijďte si se mnou zafotit glamour snímky a akty do prostředí nádherné staré továrny, které se nachází necelých 20 kilometrů od Prahy.

Vhodné i pro pokročilé fotografy, kteří si chtějí zafotit s krásnými modelkami  a vyzkoušet si novou techniku! Na tomto workshopu si budete moci zdarma vyzkoušet přímo na vlastním foťáku úžasné objektivy řady SIGMA ART, které vašim fotkám dají ještě větší kouzlo!
Dále budete mít k dispozici úžasná bateriová záblesková světla od firmy GODOX v různých cenových hladinách!

Doba trvání kurzu: 4 hodiny

Obsah kurzu: 

  • Správné nastavení vaší zrcadlovky pro nejlepší výstupní kvalitu snímků
  • Pochopení správného vyvážení bílé, ostření a kompozice snímku
  • Pro případné začátečníky - vysvětlení jednotlivých pojmů (clona, čas, ISO, expozice, hloubka ostrosti)
  • Pochopení vztahu tří základních veličin - ISO, clona, čas a správné nastavení fotoaparátu pro každý typ focení
  • Základy správné kompozice snímku
  • Naučíte se fotit sexy, nevulgární fotky krásných modelek se správnou expozicí
  • Zkusíte si rozdíl v použití denního světla, od použití profesionálních trvalých i zábleskových světel
  • Kromě nových znalostí, díky kterým byste po kurzu měli zvládnout samostatnou práci, si odnesete i krásné fotky, které si budete moci doma upravit.

Veškeré know-how předávám opravdu jednoduchou a snadno zapamatovatelnou formou, vše vám názorně ukážu. Nezahltím vás odbornými termíny, které vám stejně nic neřeknou. Na tomto kurzu prostě pochopíte pár základních pravidel a pak už budete moci samostatně fotit a trénovat oko.

Fotí se za jakéhokoli počasí.

Počet účastníků je omezen na 15, abych měl dostatek času na každého z vás!

Pro účastníky mých minulých workshopů z tohoto webu sleva 10 %. Napište si o kód! 

Cena kurzu: 3.450 Kč

Naše modelky

Andrea

Andrea je zkušená modelka, která vás nadchne svou energickou povahou. Jelikož svému řemeslu opravdu rozumí, bude vám pózovat tak, jak to žádná začínající modelka nikdy nedokáže. Sama vám poradí na co si dát při focení pozor. Fotit bude glamour a akt.

Veronika

Krásná a zajímavá modelka s úžasným tělem, která bude pro vás k dispozici na glamour. Má za sebou mnoho zkušeností s focením, takže její pózování si opravdu užijete a budete se moct soustředit čistě na techniku focení. :-)

Milada

Tohle je Milada. Další z krásných slečen, které pro vaše foťáky předvedou to nejlepší ze sebe. A že je předvádět co! Milada je pro vás připravena fotit ve stylu glamour.

Barbora

V téhle modelce se perou dvě bytosti. V obličeji na vás působí jako mladé nevinné koťátko, ale pokud se podíváte blíž na její potetované tělo ozdobené piercingem, bude vám hned jasné, že před vašim objektivem pózuje pěkná divoška. Barbora s námi bude fotit glamour fotky.

Jaké fotky vznikají?

Select your currency
CZK Česká koruna